Zotify

Otázku financí určitě nelze brát na lehkou váhu. Ten, kdo je nemá k dispozici, je totiž permanentně v ohrožení, že nebude za něco schopen zaplatit.

Záslužná práce

Distributor léčiv https://technolife.cz/ je člověk, který rozváží léky a další lékařské věci. A vím, že je to docela záslužná práce. A neříkám to jenom kvůli tomu, že můj přítel je právě distributor léčiv. Myslím si, že tahle práce je výhodná a skvělá v tom, že vlastně člověk jezdí v autě, takže taky toho hodně nacestuje. A například mě by to hodně bavilo. Jenomže já ještě nemám řidičský průkaz, takže nemůžu dělat vůbec žádnou práci, která se dělá hlavně autem. Můj sen byl vždycky dělat taxikářku anebo rozvážet třeba poštu. Jenomže když jsem zjistila, že bych ještě musela opravdu hodně dlouhou dobu čekat na čas, kdy budu si moci udělat nějaký další průkaz, abych tohle mohla vykonávat, tak mě to odradilo.

Náplasti jsou taky důležité.

Tak jsem si řekla, že bych mohla třeba být spolujezdec u toho člověka, který rozváží léky. Ale je to vůbec možné? Nicméně ale potom jsem si uvědomila, že vlastně když se na něco těším, musím si to splnit. Ale když jsem si potom uvědomila taky, že distributor léčiv je velmi důležitá práce, tak jsem nevěděla, jak na to reagovat. Mám na to vůbec? Protože můj budoucí zaměstnavatel mi řekl, že je to důležitá práce, že si člověk musí uvědomit, že pracuje s léky. A možná bych se bála, že udělám třeba něco špatně. Já jsem totiž taková, že jsem stále ve stresu a mám strach z něčeho, že to pokazím. Takže práce s léky by pro mě asi nebyla ta pravá ořechová.

Léčiva jsou důležitá.

Nevím proč, ale asi mám nějaké stavy úzkosti. Takže abych byla distributor léčiv, tak nevím, jak bych to zvládala. A možná to asi není práce pro mě. A mimochodem, vás by bavilo rozvážet léky? Myslím si, že každý distributor léčiv má opravdu navíc taky pěkný plat, protože můj přítel si na plat nikdy nestěžoval a tuto práci vykovává opravdu hodně dlouho. navíc mi přítel řekl, že tato práce mu taky hodně dala, že se díky distribuci léčiv naučil soběstačnosti a taky zodpovědnosti.