Kvalitní kočárek může být levný

Kvalitní kočárky za dobrou cenu?
Dávno neplatí, že kvalitní věci jsou velmi drahé. Naopak dnes může platit, že kvalitní věc koupíte i levněji. Platí to právě i u kočárků. Rozhodně se nemusíte dívat jen po dražších výrobcích, ale kvalitní kočárek najdete i za cenu okolo desíti tisíc korun. Pokud i vy hledáte ideální kočárek pro své dítě, možná ho najdete u výrobce Riko. U tohoto výrobce najdete několik typů kočárku, ale mají toho mnoho společné.

  • Jsou vyráběné v EU
  • Splňují všechny bezpečnostní normy
  • Nestojí dvě výplaty
  • I přes nižší cenu jsou velmi kvalitní

procházka s kočárkem

Riko nabízí několik řad kočárků. V nabídce najdete Riko basic, ale i Riko nuno, Riko naturo ecco nebo třeba Riko vario. Právě řada basic je velmi oblíbená mezi rodiči, a to nejen díky své nízké ceně. Basic patří mezi nejlevnější řadu kočárků Riko. Nabídne vám atraktivní design, stabilní podvozek, pevnou a odvětrávanou korbičku a nebo třeba možnost upevnění korby i sportovní nástavby po i proti směru jízdy. U tohoto kočárku je třeba zakoupit autosedačku.

Basic je lehký, váží pouhých 10 kilo, což je na kočárek velmi příjemná váha – snadno se s ním manipuluje a dobře se skládá i rozkládá. Na Riko basic si rychle zvyknete, protože má větší kola, která spolu se stabilním podvozkem tvoří velmi dobrý kočárek. Oproti konkurenci si stojí velmi dobře, a vybírají si ho rodiče, kteří nechtějí slevit z požadavků na kvalitu a bezpečnost, ale zároveň nechtějí utratit za kočárek příliš mnoho peněz.

maminka s kočárkem

Na našem e-shopu i v kamenné prodejně najdete všechno, co byste pro svoje miminko mohli potřebovat. Kromě velkého výběru kočárků a příslušenství k nim u nás můžete nakoupit i potraviny, oblečení, autosedačky a nábytek. Rádi vám kočárky předvedeme, a vy si je můžete vyzkoušet na místě. Díky tomu zjistíte, zda je pro vás kočárek vhodný nebo ne. S výběrem vám velmi rádi poradíme.