Zotify

Otázku financí určitě nelze brát na lehkou váhu. Ten, kdo je nemá k dispozici, je totiž permanentně v ohrožení, že nebude za něco schopen zaplatit.

Kvalitní kočárek může být levný

Kvalitní kočárky za dobrou cenu?
Dávno neplatí, že kvalitní věci jsou velmi drahé. Naopak dnes může platit, že kvalitní věc koupíte i levněji. Platí to právě i u kočárků. Rozhodně se nemusíte dívat jen po dražších výrobcích, ale kvalitní kočárek najdete i za cenu okolo desíti tisíc korun. Pokud i vy hledáte ideální kočárek pro své dítě, možná ho najdete u výrobce Riko. U tohoto výrobce najdete několik typů kočárku, ale mají toho mnoho společné.

  • Jsou vyráběné v EU
  • Splňují všechny bezpečnostní normy
  • Nestojí dvě výplaty
  • I přes nižší cenu jsou velmi kvalitní

procházka s kočárkem

Riko nabízí několik řad kočárků. V nabídce najdete Riko basic, ale i Riko nuno, Riko naturo ecco nebo třeba Riko vario. Právě řada basic je velmi oblíbená mezi rodiči, a to nejen díky své nízké ceně. Basic patří mezi nejlevnější řadu kočárků Riko. Nabídne vám atraktivní design, stabilní podvozek, pevnou a odvětrávanou korbičku a nebo třeba možnost upevnění korby i sportovní nástavby po i proti směru jízdy. U tohoto kočárku je třeba zakoupit autosedačku.

Basic je lehký, váží pouhých 10 kilo, což je na kočárek velmi příjemná váha – snadno se s ním manipuluje a dobře se skládá i rozkládá. Na Riko basic si rychle zvyknete, protože má větší kola, která spolu se stabilním podvozkem tvoří velmi dobrý kočárek. Oproti konkurenci si stojí velmi dobře, a vybírají si ho rodiče, kteří nechtějí slevit z požadavků na kvalitu a bezpečnost, ale zároveň nechtějí utratit za kočárek příliš mnoho peněz.

maminka s kočárkem

Na našem e-shopu i v kamenné prodejně najdete všechno, co byste pro svoje miminko mohli potřebovat. Kromě velkého výběru kočárků a příslušenství k nim u nás můžete nakoupit i potraviny, oblečení, autosedačky a nábytek. Rádi vám kočárky předvedeme, a vy si je můžete vyzkoušet na místě. Díky tomu zjistíte, zda je pro vás kočárek vhodný nebo ne. S výběrem vám velmi rádi poradíme.