Zotify

Otázku financí určitě nelze brát na lehkou váhu. Ten, kdo je nemá k dispozici, je totiž permanentně v ohrožení, že nebude za něco schopen zaplatit.

Jak se neztratit

Vždycky mě zajímalo, co je to mapa stránek. Takže když jsem se ptala maminky, tak mi odpověděla, že na mapě stánek seženu vždycky všechny informace, které mě zajímají. A já jsem se vždycky zajímala o to, jak vzniká vesmír. Jenomže to jsem na mapách stránkách opravdu nenašla. Později jsem se dozvěděla, že mapa stránek je například tam, když jsem třeba návštěvníkem hradu nebo zámku a nebo různých starodávných míst.

Někdy se hodí navigace.

Na mapě stránek právě najdu různé cesty a další informace. Pamatuji si, jak jsem jednou s kamarádkou byla na obchůzce se podívat na zámku. Je to moje velká záliba chodit na různé zámky a hrady nebo kostely, S kamarádkou jsme byly na zámku a bohužel jsme se tam ztratily. Vůbec jsme nevěděly, co máme dělat. Zkoušely jsme volat, ale nikomu jsme se bohužel nedovolaly. Byly jsme v šoku a nevěděly jsme, co máme dělat. Bohužel ani jedno z nás nemá smysl pro orientaci, takže jsme byly opravdu v nesnázích. Naštěstí potom jsme v jedné chodbě objevily mapu stránek. Byla tam mapa, kde se zrovna nacházíme a jak se dostat ze zámku ven.

Mapa stránek je důležitá.

Bylo to docela složité. Měly jsme strach, že narazíme na některé lidi, kteří nám vynadají, že tam nemáme co dělat. My jsme asi opustily některou zónu, která je pro všechny návštěvníky volně dostupná. Nicméně ale asi po půl hodině jsme se dostaly naštěstí ven a na nikoho jsme po cestě nenarazily, což bylo pro nás vážně prima. Byla to naše jediná záchrana. Měly jsme štěstí, že jsme narazily na mapu stránek, která nám pomohla se dostat ven. Opravdu bych to nechtěla nikdy zažít. A vy jste se někdy někde ztratili? Já jsme ještě jednou měla s přítelem se dostat z hotelu ven. Byl to obrovský hotel, vevnitř skoro všechno stejné a měli jsme strach, že se z toho snad nevymotáme. Ale s přítelem jsme se tomu zasmáli, byla to docela zábava. A mapu stránek jsme tam neviděli nikde.