Zotify

Otázku financí určitě nelze brát na lehkou váhu. Ten, kdo je nemá k dispozici, je totiž permanentně v ohrožení, že nebude za něco schopen zaplatit.

Využijte YouTube downloader pro stažení videa z okolí řeky Lužnice


Byli jste se někdy podívat v jihočeském regionu v okolí řeky Lužnice? Tato místa patří k nejkrásnějším v celé Evropě. Je to dáno mnoha ukazateli, například velmi romantickou a okouzlující krajinou plnou lesů, rybníků a luk, a také písečným říčním dnem, které tu dotváří velmi zvláštní a jedinečnou atmosféru. Budete-li se chtít smočit v řece například v Suchdolu nad Lužnicí anebo pod jezem Pilař nedaleko Majdaleny či pod jezem Čejnov u Soběslavi, budete si tu připadat, jako v jiném světě. Písek není v říčním dně obvyklým jevem, většina našich řek má dno spíše kamenité a našlapovat bosými chodidly po písku přidává tamní scenérii na velmi příznivém hodnocení.

řeka Lužnice

Na Lužnici se každý rok vypravují stovky vodáků a někteří z nich využívají i sociální sítě, a to nejen pro komunikaci a sdělování textových informací, ale také pro sdílení videí. Vyniká v tom zejména kanál YouTube, kde se objevují čím dál častěji příspěvky natočené z výšky, z létajícího dronu.

kanál YouTube

Drony mají tu úžasnou schopnost proniknout do míst, která jsou velmi špatně přístupná, a poskytnou tím pádem ucelený obraz o tamním prostředí. Kupříkladu tu objevíte video z horního toku Lužnice, v jehož okolí probíhala těžba písku a jsou tu rekreantům nyní k dispozici zatopené pískové lomy. Anebo z míst, kde se každému tají dech, při představě, že tu utonulo více než čtyři desítky lidí – na jezu Pilař, přezdívaném jez smrti.

Nemějte však obavy z toho, že by se Lužnice stala smrtící řekou, při troše opatrnosti a se zdravým selským rozumem je jez Pilař zcela neškodný.

Máte-li zájem vydat se ke splouvání jedné z našich nejkrásnějších řek, stáhněte si některá zajímavá videa pomocí YouTube downloaderu MP4 a seznamte s nimi vaše přátele, kteří by mohli vaše nadšení sdílet s vámi, a rozšířit tak počet vodáků, s nimiž se tu budete plavit ze Suchdola nad Lužnicí až třeba do Dobronic u Bechyně.