Montáž nábytku za vás vyřeší stěhovací firma

Kdybychom žili v době před více, než padesáti lety, byli bychom zvyklí, že v obchodech narazíme pouze na nábytek sektorový, skládaný z jednotlivých komponentů (kostek), anebo kusový, který po zakoupení bude nutné odvézt například na střešním nosiči osobního auta anebo nákladním vozem. V té době nebylo zvykem a snad ani neexistovala možnost nábytek demontovat na jednotlivé desky, prostě jste se spoléhali čistě na truhláře a výrobce nábytku, kteří vám domů dovezli kompletní sestavu, kterou jste mohli okamžitě začít plnit věcmi a užívat ke své spokojenosti.

nábytek v ložnici

Dnes je to, dalo by se říci, převráceno vzhůru nohama, protože se počítá se dvěma zásadními body:

Za prvé – nábytek je převážně rozebíratelný z toho důvodu, aby výrobci a prodejci ušetřili místo ve skladových prostorách, a aby bylo možné je zaplnit celkově větším počtem kusů a zároveň více druhy výrobků.

moderní nábytek

Za druhé – na zákazníka se příliš nebere zřetel, prostě se počítá s tím, že si někoho sjedná, kdo mu nábytek sestaví, pokud to nezvládne sám. Pravdou je, že některé nábytkové sestavy disponují velmi precizním návodem, a že sestavení není obtížné, ale toto neplatí univerzálně pro každého výrobce. Může se vám přihodit, že zrovna ten váš „kousek“ bude docela slušný rébus, anebo si zkrátka netroufáte na něco tak náročného, jako je dětská patrová postel nebo velká šatní skříň s horní nástavbou.

Nemusíte se stydět za to, že je to nad vaše síly, každý není mechanik a každý neovládá zas profesi, kterou vládnete vy, proto byste se neměli zdráhat oslovit někoho, kdo vám s tímto pomůže. Například profesionály v oboru – stěhovací firmy, které montáž nábytku v Praze http://www.odnesto.cz/montaze-a-demontaze/ mají jako součást pracovní náplně. Pomohou vám nejen s běžným nábytkem v obchodní síti, ale i s vestavěnými skříněmi na míru i kuchyňskými linkami, které potřebujete rozmontovat a znovu sestavit např. při stěhování.