Zotify

Otázku financí určitě nelze brát na lehkou váhu. Ten, kdo je nemá k dispozici, je totiž permanentně v ohrožení, že nebude za něco schopen zaplatit.

Moje nářadí

Vždycky jsem byla taková podnikavá, že já sama jsem ráda něco vyráběla. Ve škole právě jsem vždycky měla samé jedničky, protože jsem ráda vyráběla věci, a to jsem i ráda pomáhala mladším dětem. Protože jsem vždycky byla většinou posílaná na různé soutěže, kde se vyráběly manuální věci. A věřte nebo ne, ale velmi často jsem taky vyhrávala. Moc ráda jsem taky vyráběla věci z korálek. A později, když už jsem dospělá a měla s vlastní děti, tak jsem taky své děti vedla k tomu, aby se učily a něco vyráběly, aby se zabavily. Protože v dnešní době bohužel hodně dětí sedí jenom u počítače anebo hrají různé mobilní hry a vůbec se nechtějí věnovat tomu, čemu jsme se věnovali my zamlada.

Ráda vyrábím z kuliček.

Já jako malá jsem si moc ráda hrála s korálky a taky jsem měla různé nářadí a potřeby, abych si vyráběla třeba různé náhrdelníky anebo náramky. A taky mě opravdu to hodně bavilo a říkala jsem si, že bych se tím taky mohla třeba někdy živit. Ono to dříve šlo, jenomže v dnešní době je trh už přesycený různou ruční tvorbou, že se to ani už možná nevyplatí.

Mám plno nářadí.

Protože jsem chtěla vyrábět opět řetízky a náramky z korálků, ale zjistila jsem, že trh už je opravdu přesycený touto technikou, že mně osobně by se to nevyplatilo a vůbec bych nevydělala žádné peníze. Nicméně na tyto věci a na tuto práci je stále všude potřeba, protože mnoho lidí se opět vrací k ruční práci a chce dělat něco, aby měli nějakou věc, kterou vyrobí sami. Mně se tohle líbí a jsem ráda, že i moje děti baví vyrábět různé náramky a vyrábí si dokonce i sponky do vlasů, a to ručně z vlastních kuliček a korálků. Takže si myslím, že nářadí a potřeby https://www.prima-obchod.cz/produkty/koralky/naradi-a-potreby na korálky se vyplatí, pokud máte doma podnikavé děti a nechcete, aby jenom seděly u počítače. Moc se mi líbí, že jsou ještě lidé, které baví ruční tvorba, která je potom originální a taky jedinečná.