Moje nářadí

Vždycky jsem byla taková podnikavá, že já sama jsem ráda něco vyráběla. Ve škole právě jsem vždycky měla samé jedničky, protože jsem ráda vyráběla věci, a to jsem i ráda pomáhala mladším dětem. Protože jsem vždycky byla většinou posílaná na různé soutěže, kde se vyráběly manuální věci. A věřte nebo ne, ale velmi často jsem taky vyhrávala. Moc ráda jsem taky vyráběla věci z korálek. A později, když už jsem dospělá a měla s vlastní děti, tak jsem taky své děti vedla k tomu, aby se učily a něco vyráběly, aby se zabavily. Protože v dnešní době bohužel hodně dětí sedí jenom u počítače anebo hrají různé mobilní hry a vůbec se nechtějí věnovat tomu, čemu jsme se věnovali my zamlada.

Ráda vyrábím z kuliček.

Já jako malá jsem si moc ráda hrála s korálky a taky jsem měla různé nářadí a potřeby, abych si vyráběla třeba různé náhrdelníky anebo náramky. A taky mě opravdu to hodně bavilo a říkala jsem si, že bych se tím taky mohla třeba někdy živit. Ono to dříve šlo, jenomže v dnešní době je trh už přesycený různou ruční tvorbou, že se to ani už možná nevyplatí.

Mám plno nářadí.

Protože jsem chtěla vyrábět opět řetízky a náramky z korálků, ale zjistila jsem, že trh už je opravdu přesycený touto technikou, že mně osobně by se to nevyplatilo a vůbec bych nevydělala žádné peníze. Nicméně na tyto věci a na tuto práci je stále všude potřeba, protože mnoho lidí se opět vrací k ruční práci a chce dělat něco, aby měli nějakou věc, kterou vyrobí sami. Mně se tohle líbí a jsem ráda, že i moje děti baví vyrábět různé náramky a vyrábí si dokonce i sponky do vlasů, a to ručně z vlastních kuliček a korálků. Takže si myslím, že nářadí a potřeby https://www.prima-obchod.cz/produkty/koralky/naradi-a-potreby na korálky se vyplatí, pokud máte doma podnikavé děti a nechcete, aby jenom seděly u počítače. Moc se mi líbí, že jsou ještě lidé, které baví ruční tvorba, která je potom originální a taky jedinečná.

Nejnovější komentáře

Žádné komentáře.