Zotify

Otázku financí určitě nelze brát na lehkou váhu. Ten, kdo je nemá k dispozici, je totiž permanentně v ohrožení, že nebude za něco schopen zaplatit.

Covid neskončil

Určitě si velmi dobře pamatujete, že pandemie této nové respirační choroby začala velmi rychle. Ve zprávách se začaly objevovat záběry z Číny, že lidé kolabují kvůli nové nemoci, která se během pouhých pár dní dostala až k nám. Protože jde o novou nemoc, nikdo nedokázal s jistotou říct, jaké dopady bude mít na každého z nás. Proto se vlády snažily rychle vymyslet opatření, která zpomalí šíření nemoci. Jedním z nich byly testy. PCR testy se prováděly na žádost, a stíraly se vzorky z nosohltanu. Druhým a šetrnějším způsobem byly antigenní testy, které si postupem času musel dělat povinně každý, pokud se chtěl dostat i do práce.

covid test

Dnes už sice není povinnost si testy dělat, ale jak můžeme slyšet ze zpráv, pandemie je stále silná právě v Asii. Proto je dobré věnovat velkou pozornost prevenci. Tou zůstávají právě tyto testy, které nám dokážou s poměrně vysokou přesností říct, zda někdo tuto nemoc má či ne. U nás jsou zatím stále k dostání pro všechny, kteří chtějí chránit lidi okolo sebe. Ne pro každého jde o nachlazení, ale covid pro mnoho lidí může být smrtelnou nemocí.

Máte ve svém okolí starší a nemocné jedince?
Právě na ně má covid velmi špatný vliv, a lidé s chronickou nemocí nebo starší lidé mohou boj s covidem prohrát. Proto pokud je chcete chránit provádějte si samorosty i dnes. Máme je v balení po 25 a více kusech, a naše testy jsou známé vysokou citlivostí a nízkou chybovostí. Můžete si vybrat varianty

test covid

  • Z nosu
  • Ze slin

Obě varianty jsou velmi snadné a na použití, a jejich použití nijak nebolí. Sady jsou kompletní, a v každé krabičce najdete testovací proužek, špejli i roztok. Jednoduše sejmete vzorek, smícháte jej s roztokem, kapnete na testovací proužek, kde se vám během pár minut objeví výsledek. Na tyto testy se můžete spolehnout, jejich citlivost a spolehlivost je téměř stoprocentní.