Zotify

Otázku financí určitě nelze brát na lehkou váhu. Ten, kdo je nemá k dispozici, je totiž permanentně v ohrožení, že nebude za něco schopen zaplatit.

Menstruace není špatná

Menstruace rozhodně není překážka, tak jako to některé ženy berou. Většinou to říkají proto, že nemají fajn zkušenosti s hygienickými potřebami nebo mají s menstruací spojeno nějaké trauma, které se jim někdy v minulosti přihodilo a doteď je straší v jejich nočních můrách. Menstruace ale rozhodně není nic špatného, co bychom měli odsuzovat. Je to trošičku nepříjemné, to ano. Bolí nás v tuto dobu břicho, některé ženy dokonce záda a ostatní části těla, některé ženy z toho dokonce zvrací. Je nepříjemné nosit hygienické potřeby, pokud využíváme ty špatné. Rozhodně to není nic příjemného, protože hold nás to omezuje, pokud opět neumíme s menstruací naložit. Menstruace ale není rozhodně špatná, pokud ji tak nebereme a pokud ji umíme v pohodě řešit. Dá se totiž udělat z toho týdne v měsíci fajn týden, který nás v ničem neomezuje.

menstruace

Je důležité totiž menstruaci brát tak, jaká doopravdy je a netvořit si ji podle toho, jaký k nim máme vztah. My hodně často mluvíme o menstruaci jako o něčem špatném, přitom přeci díky ní jsme tady na tomto světě a díky ní můžeme svou genetickou informaci předávat dál, no ne? Díky ní můžeme mít děti a díky ní si můžeme užít to fajn rodičovství a založit si rodinu. Kdybychom neměly menstruaci, lidé by přestali existovat. Proto jsme tak důležité. Protože díky nám jsou na světě lidé. Někteří sice zlí, někteří zase naopak hodní, ale jsou. A to vše jen díky menstruaci.

pilulky

Hodně žen má také s menstruací spojeno trauma, například nějaký trapný okamžik, kdy protekly a od té doby mají chorobný strach z toho, že se jim to stane znova, přeci jen to není nic příjemného a je to velmi trapné. Rozhodně je to ale normální a není to nic hrozného, kvůli čemu by se vám někdo smál. Je třeba používat správné hygienické potřeby, například jsou velmi dobré menstruační kalhotky, můžete použít i menstruační kalhotky pro silnou menstruaci, silná menstruace totiž není žádná překážka k tomu, abychom mohly v období menstruace fungovat naprosto normálně.

Category Nezařazené