Zotify

Otázku financí určitě nelze brát na lehkou váhu. Ten, kdo je nemá k dispozici, je totiž permanentně v ohrožení, že nebude za něco schopen zaplatit.

Probouzejte se odpočatí!

Spánek. Kdo by nemiloval spánek? Ulehnout do načechraných peřin a užívat si měkkost a úžasnou atmosféru své vlastní postele. Někdo miluje lenošení v posteli natolik, že tam vydrží i několik dní skoro bez zvednutí. A aby byl náš spánek i naše postel opravdu pohodlná a skvělá, tak musíme dbát na čistotu, skvělé vyvětrávání, mít úžasné hebké povlečení, dobré matrace a přikrývku i polštář jako z obláčku.

krásný spánek

Matrace by měla být dostatečně tvrdá, aby netrpěla naše páteř a celkově naše tělo. Většinou se již vyrábí matrace oboustranné – to znamená, že na jedné straně je středně tvrdá a na druhé straně je tvrdost vyšší. Tak docílíme toho, že nám matrace bude vyhovovat vždy. Příliš měkké matrace nejsou vhodné.

Čistotou je myšleno to, aby se opravdu pralo ložní prádlo maximálně jednou za 14dní, skvělé vyvětrání místnosti a žádné například drobky v posteli, které lidem s citlivostí na lehký spánek mohou způsobit nepříjemné problémy (předčasné buzení a jiné).

Povlečení by mělo být příjemné na kůži. Pokud ho ovoníme aviváží a pro nás příjemnou vůní jako je levandule, bude se nám hned lépe usínat.

Přikrývka a polštáře by měli být pohodlné a dostatečně dlouhé (u přikrývky). Francouzská přikrývka 200×220 je jedna z nejvyhledávanějších na trhu. Díky obrovské přikrývce se pod ní vejdete krásně ve dvou anebo se můžete zachumlat sami. Polštáře doporučujeme takové, aby netrpěla krční páteř.

postel - pár

Díky správnému spánku, kdy opravdu budeme po probuzení odpočatí se nám bude lépe fungovat v práci nebo třeba i s dětmi a rodinou celkově. Pokud se probouzíme vyčerpaní, tak není něco zcela v pořádku. Člověk, který naspí dostatečný počet hodin by neměl pociťovat žádné známky únavy nebo špatné nálady ihned po probuzení. Myslete na to.

Takže vybírejte s rozvahou a takové ložní prádlo, matrace, přikrývky a polštáře, aby Vám bylo dobře a dosáhli jste přesně toho co potřebujete, a to je kvalitní spánek.