Zotify

Otázku financí určitě nelze brát na lehkou váhu. Ten, kdo je nemá k dispozici, je totiž permanentně v ohrožení, že nebude za něco schopen zaplatit.

Obsah na webových stránkách

Aby naše webové stránky byli na dobré úrovni a měli vysokou návštěvnost, tak potřebují dobrý obsah přizpůsobený vyhledávačům, aby jej dobře doporučovali.

Obsah na webových stránkách

Tematické texty

Obsah Vašich webových stránek se Vám nemusí být zdát až tak moc důležitý, ale opak je vskutku pravdou, protože právě díky němu můžeme získat nové návštěvníky internetových stránek, a hlavně také nové zákazníky. Práce vynaložené s tvorbou a zlepšováním webu se nám rozhodně vrátí, protože den už používá internet kde kdo, a proto můžeme dosáhnout slušný čísel.

klávesnice Enter

To nepůjde bez psaných článků, protože vyhledávače z velké míry doporučují jednotlivé stránky dle obsahu, takže na ten se musíme zaměřit. Měli bychom tedy psát články, které se budou týkat naší společnosti a zároveň návštěvníkům předají v atraktivní formě užitečné informace. Opravdu bychom si na nich měli dát záležet, protože dlouhými texty bez zajímavých prvků spíše čtenáře odradíme. Rozhodně buďte originální a klidně se dívejte na věc z Vašeho pohledu, protože platí autorský zákon a kopírováním třeba konkurenci jen tak nepřeženete.

Reklamní články

Sami si můžete vyzkoušet, že napsat kvalitní článek není jen tak a zabere to nějaký část, kdy se musíte psaní naplno věnovat, aby byl výsledek na úrovni. Kromě zajímavého článku se totiž musíme zaměřovat na gramatické chyby, podtržení důležitých věcí, prokládání textu obrázky či grafikou, a hlavně je přizpůsobit vyhledávačům, což bývá někdy velký kámen úrazu.

wenový článek

A proto si můžete objednat PR články, díky kterým Váša web začne významně růst. Takto docílíte toho, že získáte skvělý obsah pro své návštěvníky. Tyto články jsou samozřejmě přizpůsobeny pro vyhledávače a také mobilní telefony, protože ty jsou používány velmi hojně. Každý tento článek má tematické obrázky, což je nádherný doplňující prvek. Minimální délka je nastavena na 1 800 znaků, což je ideální rozsah, aby bylo sděleno patřičné množství informací, ale zároveň to člověka nenudilo. Navíc v každém textu je jedno klíčové slovo, díky kterému je článek více doporučován.

Category Nezařazené