Zotify

Otázku financí určitě nelze brát na lehkou váhu. Ten, kdo je nemá k dispozici, je totiž permanentně v ohrožení, že nebude za něco schopen zaplatit.

Na úpatí Jeseníků


Budete u vytržení z takové krásny, která se nachází v našich českých luzích a hájích, a o které jste třeba předtím ještě neměli ani tušení. Najednou budete moci večer sedět u táboráku a pozorovat čisté nebe plné hvězd, které už v našich jiných větších městech bohužel nejsme schopni vídat. Děti se nadýchají čerstvého vzduchu a budete moci objevovat nová a nová dobrodružství, které vám nabízí česká krajina a lesy, a především tato nádherná horská oblast – Jeseníky. Budete mít nedaleko Karlově Studánce i k samotnému Pradědu.

jeseniky

Využijte k vaší letní nebo i zimní dovolené apartmány Jeseníky, které se nacházejí v obci Horní Václavov. Je zde plně vybavený byt s veškerým zařízením, kuchyní, obývacím prostorem i s ložnicí, kde budete trávit vaší skvělou rodinnou dovolenou a samozřejmě si u toho v létě budete moci ugrilovat něco dobrého a posedět pěkně venku, zatímco si vaše děti budou hrát na venkovním hřišti. To všechno v krásné krajině na úpatí Jeseníků, odkud se dají podnikat ty nejhezčí procházky nebo turistické trasy, které máte velice oblíbené.

potok

Vezměte si s sebou kola, na kterých opět můžete vždycky třeba dopoledne vyrážet a odpoledne si můžete užívat klidné pohody. Je to zcela na vás, ale rezervujte si svoje ubytování co nejdříve, za dva měsíce tu totiž jsou letní prázdniny a věřte, že to všechno uteče jako voda. A nejenom v létě sem mohou vést vaše kroky, ale můžete si rezervovat i zimní pobyt, který můžete využít pro lyžování v nedalekých ski areálech Karlov nebo Kopřivná a rovněž je zde vhodné prostředí i pro běžkaře, kteří si také mohou přijít na své. Ještě nemáte plány na Vánoce v tomto roce a na Silvestra a vždycky jste je chtěli trávit na horách? Rezervujte si svoje vánoční prázdniny právě zde už nyní a rozhodně se pak v prosinci budete plácat po ramenou, že jste tak učinili již nyní, ač se to může zdát předčasné, ale lidé často rezervují tyto pobyty i rok předem.

Category Nezařazené