Zotify

Otázku financí určitě nelze brát na lehkou váhu. Ten, kdo je nemá k dispozici, je totiž permanentně v ohrožení, že nebude za něco schopen zaplatit.

Zmizte, dokud je čas

Představte si, že se čas vrátil o několik desítek let zpět. Co to pro vás bude znamenat? Mnoho. Do Čech pronikla KGB. A to se vás sakra týká. Protože vy stojíte v nějakém neznámém sklepě prvorepublikového domu a musíte rozluštit záhadu.

  • Je naprosto nutné získat informace o projektu, který má krycí název „Hvězda“.
  • Mluvte potichu.
  • Jedná se totiž o nejstřeženější tajemství Sovětského svazu.
  • S jeho pomocí chtějí Sověti ovládnout svět.

klenutý sklep

Už vám nasakuje husí kůže? Tak to je dobře. Protože právě pro vás je připravena zajímavá hra, při které se tedy rozhodně nebudete nudit. Jestliže bydlíte na východě středočeského kraje, pak právě na vás čeká úniková místnost Kolín, kde se popsané dobrodružství bude odehrávat. Srovnejte si čas a nastavte stopky na devadesát minut. Více nebudete mít ani minutku. Musíte zapnout všechny mozkové závity a pokusit se vyřešit všechny úkoly.

Dárek pro dobrodružné povahy

Dostat tento druh her z virtuální reality do té skutečné, byl opravdu skvělý nápad. Je neocenitelný zejména pro ty, kteří se doslova vyžívají v různých adventurách a „únikovkách“. Od chvíle, kdy tato zábava spatřila světlo světa, ji využilo mnoho klientů.

  • Někteří se rozhodli tímto způsobem najít společnou řeč v novém kolektivu a někomu se to zdálo jako dobrý nápad na společný rodinný zážitek.

noční přepadovka

Je to právě z toho důvodu, že tady nejste jen sami za sebe. Tady je nutné spolupracovat s celým týmem.Jinak se odtud nedostanete. Staňte se na hodinu a půl konspiračním agentem, který musí spasit svět. Nebo za sebe vyšlete někoho jiného. Někoho, kdo má dobrodružnou povahu a dokáže si tuto hru patřičně užít. A jak mu ji můžete věnovat? Dejte mu k nějaké dobré příležitosti dárkový poukaz.

  • Můžete si ho vyzvednout osobně.
  • Jestliže vám to z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, pak vám může přijít klasickou poštou nebo na email.

Category Nezařazené