Zotify

Otázku financí určitě nelze brát na lehkou váhu. Ten, kdo je nemá k dispozici, je totiž permanentně v ohrožení, že nebude za něco schopen zaplatit.

Trápí vás záda a klouby?

Jednou z nejběžnějších bolestí, které člověka postihují, jsou bolesti hlavy nebo zad či kloubů. Částečně si za tyto bolesti můžeme sami.

Bolest hlavy není jen problémem žen, jak si někteří myslí. Bolest hlavy totiž často souvisí s páteří a tu si umíme ničit spravedlivě všichni stejně, jak muži, tak ženy. Sedíme za počítačem, ohýbáme hlavu do mobilu a večer se válíme na gauči, který správnému držení těla také nepomáhá. A spíme na matracích a polštářích, které často dílo zkázy dokonají. Ztuhlý krk, ale i namožená bedra jsou běžným problémem téměř každého člověka středního věku. V tomto věku se k tomu přidají ještě bolesti kloubů, díky snížené produkci kolagenu a nejeden z nás vyhledá lékařskou pomoc nebo si pomáhá od bolesti prášky typu Ibalgin. Přitom se nabízí mnohem zdravější a přirozenější pomoc.

pilulky

Na problémy s páteří se musíte zaměřit komplexně. Upravit náš způsob sezení za stolem, monitor zvednout do výše očí a hlídat, abychom neseděli s hlavou skloněnou dolů. Měli bychom mít pohodlnou ergonomickou židli. Doma bychom měli věnovat pozornost zejména posteli, v níž trávíme celou noc. Zdravotní matrace je základ a anatomický polštář je příjemnou třešničkou. A preventivně byste si měli dopřát jednou za měsíc masáž od školené masérky. Příjemně to uvolní svaly a zabrání právě oné bolesti hlavy.

masáž

Pro svém klouby můžete udělat něco kdykoliv, v každém věku a době. Pokud vás totiž po náročnějším výstupu na hory, nebo i jen do schodů začínají pobolívat klouby, můžete zkusit dodat svým kloubům kolagen. Čistě přírodní produkt, který dodá do vašeho organismu chybějící kolagen, který tělo umí tvořit samo, ale s pozdějším věkem jeho produkce klesá. Kolagen, na rozdíl od všech prášků a pilulek od bolesti, nemá žádné vedlejší účinky, kromě těch, že se vám vypne pleť a budete vypadat mlaději. A to je jistě velmi příjemný vedlejší účinek.