Zotify

Otázku financí určitě nelze brát na lehkou váhu. Ten, kdo je nemá k dispozici, je totiž permanentně v ohrožení, že nebude za něco schopen zaplatit.

Dejte si ten nejlepší absinthe

Alkoholu je na světě obrovské množství, a každá lahev je něčím zvláštní a výjimečná. Alkohol je skvělým prostředkem, který pomáhá navazovat vztahy, a je to i perfektní dárek pro všechny. Jsou lidé, kteří si vystačí s obyčejným alkoholem ze supermarketu, ale jsou i tací, kteří si alespoň občas dají rádi něco lepšího. Lihovárek má v nabídce stovky lahví alkoholu. Některé možná znáte, jiné uvidíte poprvé. Na své si zde přijdou lidé, kteří pijí velmi příležitostně, i milovníci skleničky po dobrém jídle.

podávaný absinthe

Věděli jste, že jedním z nejoblíbenějších a zároveň nejtajemnějších nápojů je absinthe?
Absinthe s sebou nese tíhu zakázaného ovoce. Vznikl už v 18. století, a jeho výroba byla provázena dokonce i zákazem v mnoha zemích. Pitím absinthu se vyznačovali lidé, kteří žili svým stylem života. Často jste jej mohli vidět u umělců nebo u lidí žijících až na okraji společnosti. Vždy šlo o velmi silný alkohol, který měl díky zvláštnímu složení po naředění s vodou zelenou barvu a velmi výraznou chuť, která do dnešní doby není pro každého.

Do dnešního dne absinthe vyrábí mnoho výrobců na celém světě. I u Lihovárka najdete absinthe, a to dokonce v provedeních, která byste nečekali. Jaké kousky si tu můžete pořídit?

lahev alkoholu

Každý absinthe je něčím zvláštní. Základ mají společný, ale chuť se výrazně liší. Vyzkoušet můžete několik druhů absinthu, od základních až po luxusní limitované edice. Ty jsou skvělým dárkem, a mnoho lidí je právě jako dárek kupuje. Neurazí totiž ani sběratele alkoholu.

  • Mnoho výrobců nabízí nové receptury, které se té původní rozhodně nemohou rovnat. Ale u nás najdete dokonce lahve, které vychází z původní receptury. Jde o absinthe, který by tehdejší konzument nerozeznal od originálního receptu. Blíží se mu zkrátka nejvíc. I takový kousek tu máme, a ještě několik lahví čeká na nové majitele.